خانه / افزونه رایگان / افزونه امتیاز دهی به مطالب وردپرس | افزونه نقد و بررسی | افزونه تاکیم

افزونه امتیاز دهی به مطالب وردپرس | افزونه نقد و بررسی | افزونه تاکیم

برترین افزونه امتیاز دهی به مطالب وردپرس و بهترین افزونه نقد و بررسی مطالب وردپرس همگی در مجبوب ترن افزونه امتیاز دهی وردپرس افزونه تاکیم

 

سایت های فراوانی را مشاهده نموده اید که با استفاده از افزونه امتیاز دهی به مطالب وردپرس در زیر مطالب خود یک جعبه امتیاز دهی از پیش تعریف شده دارند که بر اساس نوع محصول فیلدهای امتیاز دهی متفاوتی دارند.

این جعبه امتیاز علاوه بر آنکه مشتری را با قابلیت ها و محاسن محصول شما بیشتر آشنا میکند یک جلوه زیبا و حرفه ای تر به صفحه محصول شما می دهد؛ یک نمونه از این جعبه های امتیاز دهی مطالب را در زیر محتوای این محصول مشاهده میکنید.

شما میتونید در یک جعبه چند امتیازدهی مختلف قرار دهید؛ مثلا شما در پست خود می خواهید امکانات یک لپتاپ را بررسی کنید، خوب شما باید پردازنده، گرافیک، اندازه صفحه نمایش و نوع آن، رم ،عمر باتری و … را بررسی کنید.

حالا برای هر مورد میتوانید یک ردیف امتیاز دهی قرار دهید (میتوانید نمونه را در زیر مشاهده کنید)

میتونید محل این جعبه رو در پایین یا بالای پست قرار دهید. حتی می توانید برای آن یک موقعیت سفارشی تعیین کنید.

این افزونه دارای سه نوع روش امتیاز دهی: ستاره ای، عددی و درصدی است که حسب نیاز می توانید برای هر محصول یا نوشته از هرکدام به دلخواه استفاده کنید.

این افزونه همچنین یک پنل تنظیمات جمع و جور دارد که به شما اجازه انتخاب رنگ، فونت، تصویر امتیاز دهی، برون بری و درون ریزی و…. را می دهید. این افزونه ابزارک برترین امتیازات و امتیازات اخیر را نیز دارا می باشد.

این افزونه همچنین مطالب شما را در گوگل ستاره دار میکند .

افزونه امتیاز دهی به مطالب,افزونه امتیاز دهی به مطالب وردپرس,افزونه نقد و بررسی,افزونه تاکیم,افزونه نقد و بررسی مطالب,افزونه امتیاز دهی وردپرس,افزونه امتیاز دهی

 

افزونه امتیاز دهی مطالب وردپرس یا افزونه امتیاز دهی تاکیم توسط مارکت وردپرس باز بصورت کاملا اختصاصی فارسی و راستچین شده و اورجینال است و مانند سایر افزونه ارائه شده در وب فارسی نال شده نبوده و با گوگل ترنسلیت ترجمه نشده بلکه بطور تخصصی ترجمه شده و برای جلوگیری از بهم ریختگی قالب و پیشخوان وردپرس نیز راستچین شده است.

افزونه امتیاز دهی به مطالب وردپرس تاکیم با تمامی قالب های وردپرس روز دنیا سازگاری دارد.

پشتیبانی و آپدیت های بعدی افزونه امتیازدهی مطالب وردپرس افزونه امتیازدهی تاکیم بصورت رایگان و دائمی توسط مارکت وردپرس باز ارئه می شود.

افزونه سوالات متداول وردپرس,افزونه سوالات متداول برای وردپرس,افزونه سوالات متداول کاربران,سوالات متداول درصفحه محصول EDD,افزونه پرسش و پاسخ,افزونه سوالات متداول