خانه / افزونه رایگان / افزونه سوالات متداول وردپرس | افزونه سوالات متدوال کاربران برای وردپرس

افزونه سوالات متداول وردپرس | افزونه سوالات متدوال کاربران برای وردپرس

افزونه سوالات متداول وردپرس یا افزونه سوالات متدوال کاربران برای وردپرس

برای هر وبمستری اتفاق افتاده که بخواهد برای سایت یا محصول و خدمات خود یک سری از سوالات متداول کاربران که عمومی است را در یک صفحه با نام صفحه سوالات متداول یا در زیر محصول خود یا هرجای دیگر سایت درج نماید.

دو نوع دمو در انتهای همین محصول و در قسمت پیشنمایش آنلاین قابل مشاهده است.

این امر در خود وردپرس تقریبا امکان پذیر نیست که سوالات متداول خود را در هرجای سایت خود قرار دهد، به همین دلیل برای شما برترین افزونه سوالات متداول وردپرس را به صورت کاملا فارسی و راستچین تهیه کرده ایم؛ که بتوانید هر تعداد سوال متداول را در هرجای سایتتان که دوست دارید قرار دهید.

افزونه سوالات متداول وردپرس,افزونه سوالات متداول برای وردپرس,افزونه سوالات متداول کاربران,سوالات متداول درصفحه محصول EDD,افزونه پرسش و پاسخ,افزونه سوالات متداول

با این افزونه پرسش و پاسخ وردپرس شما می توانید برای هر محصول یا خدمات خود انبوهی از سوالات متداول را درج کنید و در هرکجای سایت از جمله برگه ها ، پست ها ، طبقه بندی های سفارشی مانند برگه محصولات در ووکامرس و ایزی دیجیتال دانلود و… و در ابزارک های سایت خود در فوتر و سایدبار بسته به سلیقه و کاربرد قرار دهید.

برای این امر شما بایستی برای هر محصول یا خدمات و یا هر موضوع دیگری دسته بندی های خود را بسازید و بعد از آن سوالات متداول کاربران مربوط به آن دسته بندی را در صفحه افزودن سوال افزونه سوالات متداول وردپرس درج می کنید.

 

حال شما با استفاده از شورتکدهای افزونه سوالات متداول وردپرس می توانید همه سوالات درج شده ، یک یا

چند دسته از سوالات و یا سوالات خاصی از هر دسته را در هرجای سایت و یا صفحه محصول و یا برگه و نوشته جداگانه درج کنید.

با افزونه سوالات متداول وردپرس و قرار دادن سوالات متداول در صفحه هر محصول از حجم زیادی از دیدگاه های تکراری و تماس های تکراری جلوگیری می کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد. و مشتریان شما اعتماد بیشتری به شما خواهند کرد. پاسخگویی مناسب به سوالات کاربران می تواند مشتریان را به خریدار تبدیل کند پس داشتن تب سوالات متداول نیازمندی ضروری هر سایت فروشگاهی و خدماتی می باشد.

با استفاده از افزونه سوالات متداول وردپرس کاربران فقط سوال ها را می بینند و با کلیک بر روی سوال می توانند جواب آن سوال را نیز ببینند.

یک پنل تنظیمات دارید که می توانید به راحتی پرسش ها و پاسخ های خود را سفارشی کنید

افزونه سوالات متداول وردپرس,افزونه سوالات متداول برای وردپرس,افزونه سوالات متداول کاربران,سوالات متداول درصفحه محصول EDD,افزونه پرسش و پاسخ,افزونه سوالات متداول

افزونه سوالات متداول وردپرس,افزونه سوالات متداول برای وردپرس,افزونه سوالات متداول کاربران,سوالات متداول درصفحه محصول EDD,افزونه پرسش و پاسخ,افزونه سوالات متداول

بخشی از قابلیت های افزونه سوالات متداول برای وردپرس

 • ایجاد سوال و جواب کاملا دلخواه و سفارشی
 • ایجاد دسته بندی های سفارشی برا سوالات متداول
 • قابلیت استفاده از شورتکدها در تمام سایت
 • کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا
 • نمایش پرسش و پاسخ ها بر اساس دسته بندی ها
 • قابل نمایش در نوشته ها، برگه ها،محصولات،ابزارک ها و …
 • استفاده از دو نوع جی کوئری برا نمایش سوالات
 • نمایش آیکن سوال و جواب بصورت تصویری و CSS با قابلیت شخصی سازی
 • سیستم شورتکد با سه ویژگی
 • افزودن سوالات متداول در صفحه محصول EDD
 • افزودن سوالات متداول در صفحه محصول ووکامرس

 پیشنمایش افزونه سوالات متداول وردپرس

سوالات متداول


آیا می توان به پاسخ ها تصویر و لینک اضافه نمود؟

بله به آسانی میتوانید به پاسخ ها تصویر و لینک اضافه نمود؟

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

آیا می توان رنگ و فونت و اندازه متن را عوض نمود؟

بله شما می توانید از تمامی فونت های قالب خود استفاده نموده و رنگ متن را نیز تغییر دهید به طور کلی در این افزونه برای سوال و جواب های شما یک ویرایشگر متن کامل در اختیار شما قرار میگیرد. پس نگران نباشید.

افزونه سوالات متداول فانتزی چه کاری انجام می دهد؟
این افزونه یک پلاگین کاربردی وردپرس است که یکی از نواقص وردپرس که عدم توانایی در ایجاد صفحه سوالات متداول و یا ایجاد یه تب یا قسمت سفارشی در محصول یا برگه ها و نوشته های شما برای درج سوالات متداول خریداران و بازدیدکنندگان تان را بر طرف میکند و وردپرس را کامل می کند با بکار گیری این افزونه در هرجای سایت خود می توانید یک یا بینهایت سوالات متداول که ممکن است به دهن مخاطبین شما برسد را درج و پاسخ دهید.به جرات می توان گفت این افزونه یکی از اساسی ترین افزونه های مورد نیاز در هر سایتی می باشد.
آیا می توان س. و ج. در آیکن ها را به متن دلخواه خود تبدیل کرد؟
بله - ما این کار را به رایگان برای شما انجام می دهیم کافی ست بعد از خرید متن یا تصویر خود را برای ما ارسال تا افزونه را برای شما سفارشی کنیم.
آیا می توان رنگ آیکن ها را عوض نمود؟
بله در آیکن های CSS می توانید از قسمت تنظیمات رنگ آیکن ها را تعویض نمود.
آیا میتوان آیکن را به دلخواه عوض نمود؟
بله - در صورت تمایل به رایگان آیکن سوال و جواب شما را قرار خواهیم داد تا افزونه ای سفارشی در اختیار داشته باشید.
افزودن سوال
با افزونه سوالات متداول فانتزی می توانید برای تمام نوشته ها ، برگه ها ، طبقه بندی های سفارشی مانند محصولات در ایزی دیجیتال دانلود و ووکامرس و ... و یا در ابزارک ها هر تعداد سوال و جواب که دوست داشته باشید قرار دهید.
 افزونه سوالات متداول وردپرس,افزونه سوالات متداول برای وردپرس,افزونه سوالات متداول کاربران,سوالات متداول درصفحه محصول EDD,افزونه پرسش و پاسخ,افزونه سوالات متداول